Jak możemy Ci pomóc?


Wiemy, że często Twoje problemy mogą być trudne do nazwania. – Możesz doświadczać niepokoju, przygnębienia, osłabienia czy samotności albo mieć poczucie utknięcia w życiu, utraty celu i sensu. Może brak Ci jasności co jest nie tak, nie rozumiesz co się z Tobą dzieje i dlaczego czujesz to, co czujesz.

Możemy Ci pomóc zrozumieć siebie i lepiej poznać swoje wnętrze.

Psychoterapia indywidualna dorosłych

Psychoterapia psychodynamiczna dorosłych polega na analizie zdarzeń w życiu pacjentów, na pracy nad relacjami interpersonalnymi i na rozumieniu tego co pacjenci przeżywją, jakie mają myśli, jakie są ich pragnienia, często nieświadome.

Czytaj więcej

Psychoterapia dzieci i młodzieży

Środowisko w jakim funkcjonujemy kształtuje nas. Sposób zachowania się, okazywania uczuć osób bliskich, oddziałuje na każdego członka rodziny, co przekłada się na funkcjonowanie tych osób, a w konsekwencji może mieć wpływ na całe nasze życie.

Czytaj więcej

Konsultacje lekarzy psychiatrów

Konsultacja psychiatryczna to rozmowa z lekarzem psychiatrą, podczas której pacjent ma możliwość opowiedzieć o wywołujących dyskomfort lub wręcz cierpienie dolegliwościach, niepokojących myślach lub emocjach.

Czytaj więcej

Leczenie zaburzeń oraz chorób psychicznych

Leczenie zaburzeń psychicznych obejmuje rozpoznawanie, leczenie, a także profilaktykę zaburzeń psychicznych. W zależności od potrzeb pacjenta obejmuje ono kompleksowe podejście do leczenia w postaci farmakoterapii i oddziaływań psychoterapeutycznych.

Czytaj więcej

Poradnictwo psychologiczne

Poradnictwo psychologiczne jest zorientowane na doraźną pomoc w określeniu problemów i znalezieniu najlepszych sposobów ich rozwiązania. To forma porady udzielanej przez specjalistę, psychologa, nie zaś sesja psychoterapeutyczna.

Czytaj więcej

Walka z depresją

Depresję trzeba traktować jako chorobę, a nie jako słabość, która minie, jeśli tylko „weźmiemy się w garść”. Gdy wystąpią jej objawy, nie powinniśmy czekać, ale jak najszybciej udać się do psychiatry, bo im szybciej rozpoczniemy terapię, tym szybciej uzyskamy efekty.

Czytaj więcej